| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| Wymiary maszyny | 6,8×3,3×5 |
| Stycznik | Schneider |
| Pojemność zbiornika oleju | 850L |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120L |
|---|---|
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Udar formy | 550-1350mm |
| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| średnica śruby | 100 MM |
| Specyfikacja | ABLD100 |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| System kontroli parison | M00G 200 punktów |
|---|---|
| System sterowania mikro komputerem | Wisetech |
| Kontroler temperatury | Wisetech |
| Przekaźnik pomocniczy | Omronie |
| Stycznik | Schneidera |