| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostosowane logo | - Tak, proszę. |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 3 litry |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 68 Kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |
| Produkcja | 800 bph |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |