| Wyjście | 800 bph |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| waga | 500kg |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Średnica śruby (mm) | 75 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | automatyczny |
| Śruba moc grzewcza (kW) | 7 kW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 380 mm |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6 MPa |
| Model nr. | BSM65 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Szybkość wtrysku | 0-200 mm/s |
| Moc grzewcza | 7-15KW |
| Objętość wtrysku | 2-100cm3 |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt/h |
| Średnica śruby | 75mm |
| Atrybut firmy | producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Wnęka formy | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
|---|---|
| Krawędzie tnące | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
| płytka do przewężenia | JAPONIA materiał DC53 |
| Obróbka cieplna do | HRC62 |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |