| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Wymagana siła robocza | 1~2 Operator |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście pleśni w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Kolor wyglądu maszyny | 1~2 Operator |
| inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście pleśni w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście pleśni w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Aplikacja | Butelka PET, słoik, puszki... |
|---|---|
| Typ formowania z rozdmuchem | wtryskowe formowanie rozdmuchowe |
| Woltaż | Według kraju klienta |
| Stan | nowy |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Podanie | Butelka, medyczna, kosmetyczna |
| Napięcie | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |