| Siła zacisku | 2300 kun |
|---|---|
| Injection weight | 1006g (PET) |
| Space between tie bar | 520*520mm |
| Mould thickness | 200~530mm |
| Skok płyty | 475 mm |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Kolor wyglądu maszyny | konfigurowalny |
| inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Kompletna linia produkcyjna | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| Podanie | Zakraplacz do oczu, butelka na lek, butelka chemiczna |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Stacja | Trzy w jednym |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie dmuchania | 0,6 MPa |
| Uderzenie formy | 170-520 mm |
| Siła zacisku | 80 kn |