| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Napięcie | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, Dostosowane |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | 2000*1200*1800 MM |
| Podanie | Butelka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście pleśni w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP,PE,PC,PS,COC |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Materiał produktu | Stal, aluminium |
|---|---|
| Produkt | Dmuchanie Formy |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Życie pleśni | 250000-300000strzałów |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka/Wiele wnęk |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 300 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./godz. |
| średnica śruby | 120 mm |
| Śruba stosunek L / D | 33 |
| Moc napędu śrubowego | 132 kw |