| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Maksymalna objętość produktu | 8 litrów |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Port eksportowy | Szanghaj |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, karmienie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemensa 30kW |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| średnica śruby | 75 MM |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Śruba stosunek L / D | 24 L / D |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Model nr. | BSM65 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |