| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Fabryka artykułów spożywczych i napojów, sklep spożywczy, sklepy spożywcze i napoje |
| Główne elementy | PLC, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy, pompa |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |