| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| napięcie | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Podanie | Zakraplacz do oczu, butelka na lek, butelka chemiczna |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Stacja | Trzy w jednym |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Maksymalny rozmiar formy | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1200L |
| Odpowiedni materiał | HDPE/HMWHDPE |
| Hydrauliczny silnik napędowy (główny) | 42kW |
| Siła zacisku | 2200KN |
| Model nr. | DSB100 |
|---|---|
| Ciśnienie operacyjne | 12MPa |
| Maksymalna głośność | 120L |
| Zastosowanie | Plastikowe modele, bębny wodne, pudełko chłodzące |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Materiał produktu | Stal, aluminium |
|---|---|
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, sprzęt gospodarstwa domowego, forma do rozdmuchiwania |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Wgłębienie | Wiele wnęk, pojedyncze/wiele |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |