| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Konsumpcja wody | 65 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Konsumpcja wody | 65 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Materiał formy | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 itp |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Dostarczony system automatycznego opróżniania |
| Ekwipunek | CNC, tokarka, EDM, cięcie drutu, wiercenie itp. |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, forma do wydmuchiwania |
| Tryb kształtowania | Forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Tworzywo sztuczne | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kolor | dostosowane |
| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
|---|---|
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Biegacz | Ciepło Zimno |
| Wgłębienie | jeden lub więcej |
| Materiał formy | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| Wgłębienie | Dostępnych jest wiele wnęk |
| Ekwipunek | CNC, tokarka, EDM, cięcie drutu, wiercenie itp. |
| Logo dostosowane | TAK |
| Kompletna linia produkcyjna | kompletna linia, nie tylko forma, ale wszystkie potrzebne maszyny do tworzyw sztucznych. |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |