| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 3 litry |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Średnica śruby | 70mm |
|---|---|
| Asortyment produktów | 0 ~ 5 litrów |
| Tworzywo | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zaciskania | 68KN |
| Rozmiar szablonu | 380*450mm |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | jako zamówienie |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, pojemnik, medycyna, beczka drogowa |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Główne elementy | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, pompa |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Tworzywo sztuczne | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kolor | dostosowane |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |