| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Niedostępne |
| Podstawowe komponenty | Biegacz |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, ABS, PCV, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Średnica śruby | 120 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Samotny |
| Moc napędu śrubowego | 75 KW |
| Siła zacisku | 800 kN |
| Uderzenie formy | 600-1500mm |
| Nr modelu | DSB80-30L |
|---|---|
| stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 5L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |