| Napięcie | Określony przez klienta |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Łóżko przedszkolne |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| KOD HS | 8477301000 |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Nadaje się do | Mała plastikowa butelka kosmetyczna o pojemności od 5 ml do 1000 ml |
|---|---|
| Typ rozdmuchiwania | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| materiały plastikowe | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Usługa lokalna | n: Arabia Saudyjska, Kolumbia, RPA, Panama |
| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywanie |