| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Wymagana siła robocza | 1~2 Operator |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Podanie | Mała plastikowa butelka o pojemności od 5 ml do 1000 ml |
|---|---|
| Typ rozdmuchiwania | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Główny składnik | Skrzynia biegów, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Odpowiednie materiały | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Śruba stosunek L / D | 24 L / D |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PET, PC, PE/PP |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Maksymalna objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Podanie | Zakraplacz do oczu, butelka na lek, butelka chemiczna |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Stacja | Trzy w jednym |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |