| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 70 zł |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L. |
|---|---|
| Cykl suszenia | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Śrubowy stosunek L/D | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |