| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
|---|---|
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Zakres produktów | 10~30L |
|---|---|
| Wydajność | 45~60BPH |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |