| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
|---|---|
| Rok | Nowy |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 4,2*2,2*2,7 |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Kod HS | 8477301000 |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Wydajność (kg/h) | 320 kg/h |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Atrybut firmy | Producent |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | DSB70II |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120L |
|---|---|
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Udar formy | 550-1350mm |
| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| średnica śruby | 100 MM |
| Specyfikacja | ABLD100 |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |