| Siła zacisku | 2300 kun |
|---|---|
| Masa wtrysku | 1006g (zwierzę domowe) |
| Przestrzeń Między Spinką Do Krawata | 520*520mm |
| Grubość formy | 200 ~ 530 mm |
| Skok płyty | 475 mm |
| Objętość | 100ML-300L |
|---|---|
| Użycie | Maszyna do formowania wtryskowego |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Życie formy | ponad 1 000 000 razy |
| Nazwa produktu | czapki, wieczka, preformy, okładki... |
| Objętość | 100ML-300L |
|---|---|
| Użycie | Maszyna do formowania wtryskowego |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Życie formy | ponad 1 000 000 razy |
| Nazwa produktu | czapki, wieczka, preformy, okładki... |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 720 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 720 mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 378 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, polistyren, PE, LDPE |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 554 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 55 mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |