| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Średnica śruby | 56 mm |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 788 cm³ |
| Waga strzału | 709 gramów |
| Ciśnienie wtrysku | 178 MPa |
| Szybkość wtrysku | 210 g/s |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 630 mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 600mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 543 |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Ustawienia języka | Chiński i angielski panel operacyjny |
|---|---|
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 g/s |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Pokrywa butelki do produkcji wtryskarki |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 148 MPa |
| Grubość formy | 180-470 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 70KN |
| Numer wyrzutnika | 5 sztuk |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Maszyna do formowania wtryskowego preform PET |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 160 MPa |
| Grubość formy | 280-710 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 3280KN |
| Numer wyrzutnika | 13 sztuk |
| Siła zacisku | 1700 kun |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Przestrzeń Między Spinką Do Krawata | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Skok płyty | 435 mm |