| Produkcja | 600BPH |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |
| Wyjście | 600 BPH |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500kg |
| Produkcja | 800 bph |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |
| Wyjście | 800 bph |
|---|---|
| Forma | 1 wnęka |
| Napięcie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar (L * W * H) | 1,6*0,6*1,5 |
| waga | 500kg |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Aplikacja | Plastikowa butelka, butelki PET |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Stacja | 50 mm |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| napięcie | Dostosowane do potrzeb klienta |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Zdolność produkcyjna | jak na próbki |
|---|---|
| Średnica śruby | 50mm |
| Siła docisku nadmuchu | 89 zł |
| Odpowiedni asortyment butelek | 5ml-1L |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L. |
|---|---|
| Cykl suszenia | 1000 szt./godz |
| Średnica śruby | 65 mm |
| Śrubowy stosunek L/D | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Maksymalna objętość produktu | 8 litrów |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Port eksportowy | Szanghaj |