| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| Materiał | PC HDPE PP |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Obowiązujące branże | Pojemnik chemiczny |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Średnica śruby | 80mm |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, łóżko przedszkolne |
| Typ maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Produkcja | Wytłaczarka do wytłaczania z rozdmuchem hdpe, |
| Materiał | PE, PP, PCV, PA... |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Objętość butelki (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksymalna wysokość butelki (mm) | 400mm |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Typ marketingowy | Nowy produkt 2020 |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
| Materiał produktu | Stal, aluminium |
|---|---|
| Produkt | Dmuchanie Formy |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Życie pleśni | 250000-300000strzałów |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka/Wiele wnęk |
| Tryb kształtowania | Tworzące formy dmuchawe |
|---|---|
| Materiał produktu | Metal |
| Produkt | Sprzęt gospodarstwa domowego |
| Tworzywo | 42CrMo |
| Oprogramowanie do projektowania | Pro-E |