| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie dmuchania | 0,6 MPa |
| Uderzenie formy | 170-520 mm |
| Siła zacisku | 80 kn |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PET, Plastik |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 20 mm |
| Rzeczywista ilość wtrysku (PS) | 225 g (ps) / 8 uncji |
| Aplikacja | Butelki PET, słoiki PET |
| Śrubowy stosunek L/D | 20,5:1 |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | podwójna stacja |
| Umrzeć głową | pojedyncza głowa |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 20L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Zdolność produkcyjna | jak na próbki |
|---|---|
| Średnica śruby | 50mm |
| Siła docisku nadmuchu | 89 zł |
| Odpowiedni asortyment butelek | 5ml-1L |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
| Ustawienia języka | Chiński i angielski panel operacyjny |
|---|---|
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna wideo, bezpłatne części zamienne, instalacja w terenie |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 200 g/s |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |