| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
|---|---|
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Typ przetwarzania | typ ciągły |
|---|---|
| numery głów | 2 |
| warstwy głowy | 1 |
| Odległość centrum | 160 mm, 180 mm lub niestandardowe |
| Materiał odpowiedni | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU itp. |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Podanie | Mała plastikowa butelka o pojemności od 5 ml do 1000 ml |
|---|---|
| Typ rozdmuchiwania | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Główny składnik | Skrzynia biegów, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Odpowiednie materiały | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Główne elementy | PLC, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, pompa |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |