| Siła zaciskania | 600 kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 litrów |
| Średnica śruby | 100mm |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
|---|---|
| Moc grzewcza śruby | 17,5-21 kW |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, sterownik PLC, zbiornik ciśnieniowy, silnik, skrzynia biegów |
| Aplikacja | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarki |
| Silnik | Silnik serwo |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek PET |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Silnik napędowy | 45 kw |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 litrów |
|---|---|
| Średnica śruby | 120mm |
| Czas dostawy | 60 dni |
| numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Główne elementy | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, PLC, naczynie ciśnieniowe, silnik, skrzynia biegów |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | ZWIERZĘ DOMOWE |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |