| Maksymalna objętość produktu | 8 litrów |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Port eksportowy | Szanghaj |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| pleśń | Jedna wnęka |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Maksymalna objętość produktu | 8 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 800 szt./wys. |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu pompy oleju | 7,5 kW |
| Napięcie | 220v/380v |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Podanie | Butelka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online |
| Gwarancja | 1 rok, rok, 12 miesięcy |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |