| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzące | 0,3 MPa |
| Zużycie wody | 65 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| plastikowe produkty | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, butelki z artykułami codziennego użytku od 5ml do 1L |
|---|---|
| Tom | 5 ml do 1000 ml |
| Automatyzacja | W pełni automatyczny |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Chiny, Arabia Saudyjska, Kolumbia, RPA, Panama |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Wymiary (L * W * H) | 3,1*1,2*2,2 |
|---|---|
| Siła zaciskająca | 78kn |
| Moc (kW) | 25 kW |
| Waga (kg) | 4 kg |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek dla zwierząt domowych |
|---|---|
| Wniosek | Butelka na napoje, butelka oleju |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Napięcie | 220V/380V,380V/50HZ |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Siła docisku (kN) | 900 |
| Rodzaj rozdmuchiwania | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwo |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |